S jorkem v botanické - po druhé

20. května 2018 v 19:21 | Jana Š |  Výlety
Vždy, když mám týden dovolené, který trávím z části úklidem a z části po výletech, vezmu Crazyho alespoň na jeden výlet s sebou.
Tentokrát jsem ho chtěla nafotit s rododendrony a tak volba padla na Botanickou zahradu v Troji, kam mají psi vstup povolen. Samozřejmě musí být po celou dobu na vodítku, ale to nebyl problém.
Vyrazili jsme brzy ráno a tak jsme v Botanické byli již krátce po otevření. Chtěla jsem využít toho, že zde ještě nebylo moc lidí a hned jsem mazala do Japonské zahrady, kde jsem pár fotek na pozadí rododendronů cvakla. Moc spolupracovat se mu, ale nechtělo. Pořád koukal, kde co lítá.
Řekla jsem si, že se tedy vrátíme ještě později. Šli jsme nahoru k mokřadům, cestou kterou jsem do teď neznala, navštívili jsme pivoňkovou louku, alej, les ...
Na lesní cestě vyhledal 2 vzorky skořice a pak jsme se vrátili k Japonské zahradě. Tam jsem s překvapením zjistila, že je uzavřená z důvodu přípravy výstavy bonsají. Měli jsme štěstí, že ráno ještě otevřená byla.
Z botanické jsme se vydali do zahrady Trojského zámku, kde jsme si chvíli odpočinuli, zabloudili jsme v bludišti a pak šli na přívoz. Zrovna jsme trefili 15ti minutové čekání na loď, tak jsem ho nechala jít k Vltavě - on si do řeky sám stoupnul a ani se mu odtud nechtělo. Kdo nás zná ví, jak Crazy vodu nenávidí, takže překvapil.
Pak jsme Stromovkou došli na tramvaj - cestou se pozdravil s několika psy, přičemž kříženec NO Honzík se do něj doslova zamiloval a panička si ho nakonec musela vzít na vodítko, jinak by s námi snad na tu tramvaj i došel :-D

Více fotek uvnitř článkuSe sukulenty (Možná kosmatec? Ale jistá si nejsem.)
V mokřadech.
S lamami (nebo velbloudy?)
Kosatce
S chejrem
My máme rádi víno :-) aneb Crazy na Vinici sv. Kláry
V areálu Trojského zámku

Odpočinek aneb - Já už nikam nejdu
V bludišti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anetez anetez | E-mail | Web | 3. června 2018 v 12:17 | Reagovat

Krásné fotky. Je to fešák.. vypadá moc roztomile :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama