Květnové tréninky noseworku 11.05.-20.05.2018

12. května 2018 v 11:16 | Jana Š |  Nosework
17.05.2018
Dnes jsme navštívili oba terény. Nejprve číslo 2. Po deštích uplynulých dní byla skořice z 12.05. pěkně nasáklá a Crazy ji hledal celkem dlouho. Navíc terén hodně značkoval, mám pocit, že tam byl nějaký pes. Zkusím se sem vrátit tak za měsíc.
Ke konci procházky jsme šli ještě do jedničky. Tam mu dal vzorek podstatně méně práce. Zkusila jsem tam schovat ještě pár vzorků všechny objevil. Jednu skořici jsem tam opět nechala, ale nevím, zda se s ní ještě shledáme.
Nedaleko bagrují novou cestu a tak nám 2 metry odtud navezli zem a přímo na část terénu kameny.
13.05.2018
Půl dne jsem strávila na dostizích, takže jsem byli jen tak na procházce. Avšak, když jsme přišli přdd barák, Crazy dal jasně najevo, že by ještě pracoval. Tak jsem mu schovala jeden vzorek k ohništi, druhý do něj (takže pod úroveň terénu), třetí na první schod a čtvrtý asi na pátý. Crazy všechny našel bezvadně. Jen v případě posledního vzorku stál z boku u schodů s hlavou zvrácenou, pak si stoual i na zadní. Že by mohl vyběhnout po schodech ho nějak nenapadlo.
12.05.2018
Na ranní procházce jsme se opět zastavili na terénu č. 2, kde jsem mu nechala schovanou skořici 10.05. Chvilku pobíhal zmateně, ale pak jí zavětřil a šel na přímo.
Na tom místě jsem mu pak schovala ještě další 2 vzorky. Měl s nimi trochu problémy, vítr se ani nehnul a ač jsme šli ven už v půl sedmé, dost pražilo sluníčko, bylo dusno. Ale nakonec oba úspěšně našel.

Crazy vyhledává v terénu č.2

Pojď mě odměnit, už jsem jí našel.

11.05.2018
Včera jsem Crazyho nechala vyhledávat na novém místě. Jedná se o slepou ulici, kde prakticky nic nejezdí a nejsou zde chodníky. Místo nich je prostor kolem plotů vysypaný hrubým štěrkem (pokud si majitelé nemovostí samy chodník neudělali) a po těch letech už mezi ním rostou různé plevele - bodláky, pampelišky, pampelišky, jetel ...
Přišlo mi to, jako celkem dobré místo pro vyhledávání.
Crazy krásně čekal během odložení (s tím měl v poslední době problémy, snažil se vyběhnout už během schovávání skořice).
Všechny vzorky našel během chvilky a dokonce, i když jsem mu schovala dva naráz, neudělal si mezi nimi čůrací pauzu.
Dnes mi udělal velkou radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama