Leden 2018

Botanická se psem

28. ledna 2018 v 13:27 | Jana Š |  Výlety
S Crazym jsme už hrozně dlouho nebyli na žádném větším výletu a jelikož mě nalákalo poměrně pěkné počasí posledních dní, rozhodla jsem se vyrazit s ním na výlet.
Ve hře byla Obora Hvězda, Zámecký park Průhonice a Botanická zahrada v Troji.

YRNO.cz slibovalo zataženou oblohu bez deště a teplotu kolem 5 °C.
Ráno, 27.01.2018, jsme tedy vyrazili na vlak, přesedli na další vlak, pak na metro, autobus a sotva jsme došli do Trojské Botanické zahrady, začalo mrholit.

V Botanické jsme strávili cca hodinu i přes mírný déšť a myslím, že si to Crazy užil. Sem tam zapózoval na zajímavých místech.
Na lesních cestičkách v horní čaásti jsem mu schovávala granule, které vyhledávala byl z toho nadšený.

Měla jsem s sebou krátké vodítko i flexinu, takže se na cestičkách vylítal - no volno tam psi být samozřejmě nesmí.
Byl na něm vždy i při focení, musela jsem ho pak nenápadně za něj zamaskovat, aby na fotce nebylo vidět. Sice jsme za celou dobu potakli 4 lidi, ale nehodlám se s nikým hádat, že nedodržuju návštěvní řád.

Chtěla bych s ním vyrazit znovu v době kvetení rododendronů, ale to už bude v Botanické příliš mnoho lidí. To vyrazíme spíše do Průhonic, kde se lidi více "rozprostřou" s nějaké pěkné fotky s rododendrony by tam mohly jít udělat i bez toho, že bychom překáželi.

Na zpět jsme jeli autobusem, metrem a autobusem a když si vezmu, kolik času jsme strávili v zahradě (cca hodinu) a kolik na cestě (2,5 - 3 hodiny), byl tento výlet spíše socializací na dopravní prostředky
I přes nepřízeň počasí je zde pár fotek:
V Japonské zahradě

První letošní fotky na sněhu

21. ledna 2018 v 20:55 | Jana Š |  Procházky
Dnes zase jednou napadl sníh, když jsem byla doma, takže jsem nemohla nevzít fo´ták na procházku. A tohle z toho vzniklo.


Šťastný nový rok

1. ledna 2018 v 0:00 | Jana Š |  Novinky
Rok se s rokem sešel a tak mi nezbývá než za mě i Crazyho popřát vše nejlepší,
hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů a splnění všech snů do roku 2018.