Report - Procházka se psy 2017

7. května 2017 v 21:40 | Jana Š |  Reporty ze psích akcí
Od roku 2014 se pravidelně účastníme Procházky se psy pořádané Run Czech a Pedigree, která se každoročně pořádá v Pražské Stromovce v rámci Maratonského víkendu. Ani letos jsme si ji nenechali ujít.

Opět jsme dorazili již o hodinu dříve, ale registrovat jsem nás byla už v pátek. Crazy vycházel se psy svkěle, až na jednoho "čivaváka", co po něm šel jak slepice po flusu a pak mi po něm vystartoval buldoček, už v koridoru, kdy jsme čekali na start.
Seděla jsem u u Crazyho na bobku a drbala jsem ho, když k nám přišel, stoupnul si vedle něj a chvíli na něj koukal. Už jsem si říkala, že taky jednou vidíme buldočka co nevyšiluje a najednou se na Crazyho vrhnul. (Byli tam ještě další dva, fenka a pes a ti byli naprosto v pohodě).
Naštěstí ho chytil jen za startovní číslo, honem jsem ho rukou stáhla za sebe, ale tím jak jsem seděla na bobku jsem nemohla rychle vstát. Takže jsem vrčícího a chroptícího buldočka měla ani ne 5 cm od ruky a jeho pán jen koukal a nedělal nic. Až po chvíli si uvědomil, že asi nepokouše Crazyho, ale mě, takže ho alespoň o kousek odtáhnul a vynadal mu.
Crazy to přežil bez úhony, přitisklý z mnou a s náhubkem na nose, takže by se ani nemohl bránit. Myslím, že výmluva, že pro buldočky nejsou košíky (protože jsou) není na místě. Těch pár minut před startem by to s ním přežil a pak by ho prostě sundali.

To byl, ale jediný nepříjemný zážitek, jinak byla akce fajn.

Po odstartování si Crazy našel hned háravku, za kterou letěl asi první 1,5 km. Pak jsem na něj už neměla nervy a počkali jsme na konec pole, protože bych ho jinak musela zakousnout :-D

Trasa nám trvala hodinu a deset minut (4,5-5 km). Pak jsem ho ještě vyfotila s medailí a vyrazili jsme ještě na procházku. Cestou jsme totiž míjeli záhony s tulipány, u kterých jsem ho chtěla nafotit a tak jsme si něco málo přes půlku trasy dali ještě jednou.

Fotky se celkem povedly a Crazy si to určitě užil. Našel si spoustu psích kámošů - včetně jednoho NO :-)

Od místodržitelského letohrádku jsme se pak vydali na Letnou a domů.

Reporty z předchozích ročníků:


Fotografie najdete na mém Rajčeti. Pokud máte také fotky z této akce, budu ráda, když mi pošlete odkaz :-)
Cesta z vlaku domů.
S medailí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frisbeedogs frisbeedogs | E-mail | Web | 11. května 2017 v 12:32 | Reagovat

Tyhle hromadné procházky jsme dříve také hodně navštěvovali, nicméně poté, co mi jeden ze psů napadl Piranhu, se jim již raději vyhýbáme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama