Report For Pets 2017

7. dubna 2017 v 15:47 | Jana Š |  Reporty ze psích akcí
Včera, 06.04.2017, jsme navštívili veletrh For Pets. Jeli jsme já, Crazy a Lenka (ségra).
V letošním roce panovala na veletrhu úplně jiná atmosféra než v loni. To byla většina vystavovatelů dost zpruzelá, někteří až nepříjemní a stánky nic moc. V zásadě měli všude jen pelechy nebo antiparazitika.

Letos to bylo mnohem zajímavější. Kromě našich oblíbených stánků (Mapes, Salač) jsme u firmy Animalis se ségrou koupili Puller a Crazy tam ochutnal lyofilizované maso. Na první ochutnání se moc netvářil, pak mi ho málem sežral i s prsty.

U Bogacare jsem koupil kartáček na zuby ve formě návleku z hrubé látky na prst, pastu a mikrobiologický čistič, když se stane nehoda (Crazy zásadně bleje na koberec :-D).

Nezapomněla jsem na návštěvu fotostánku Martiny Buriánové. Bohužel se právě před námi fotili dvě jrt fenky, takže Crazy místo koukání do objektivu očichával zem. Prý se, ale nakonec jedna fotka povedla.
Tam jsem úplně náhodou potkala známou Zuzku s jejím bull holkami. Kdybychom se bývali domluvily, tak se nesejdeme :-D

Hodně mě zaujali také pelíšky a tašky u I love Pets.

Co se týče pomoci útulkům, Přišlo mi, že nabídka věcí na podporu útulků letos nebyla příliš velká. Ségra si chtěla koupit nějaké tričko či mikinu, ale nenašla nic, co by ji zaujalo. A jelikož šlo o první den výstavy, vyprodáno asi ještě neměli.

Abych nezapomněla, koupili jsme si tam ještě vakuové dózy TightVac (na granulky TightPac).

Z doprovodného programu jsme viděli ukázku psích záchranářů a hodně poučné bylo předvedení první pomoci u psů. To předvedla zástupkyně Pet Medic.

Crazy byl celou dobu překvapivě hodný. Na žádného psa ani nezavrkal a to jsme potkali celou řadu border kolii a pak asi 3x jednoho NO, který na něj štěkal jak blázen a panička vždy měla co dělat, aby ho od nás odtáhla a Crazy ho naprosto ignoroval. :-)
Pak jsme potkali ještě jednoho NO, a ten si s ním chtěl zase hrát :-D

Crazy se tu také prvně potkal s mini prasátkem a z počátku se tvářil hrozně zmateně, co že to jako má být. Pak zjitstil, že pes to asi nebude, tak ho už nezajímalo.

Celkově jsme si odpoledne moc užili a příští rok vyrazíme zase.

Pokud chcete akci navštívit, můžete ještě dnes do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 17:00 na výstavišti v Praze Letňanech.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama