Únor 2017: 01.02. - 10.02.

4. února 2017 v 14:22 | Jana Š |  Deníček aneb zážitky s jorkšírem

10.02.2017
Obešli jsme celou ves včetně pole a venku si i zacvičili. Potkali jsme Bettynku, ale Crazy jí nevěnoval pozornost.

09.02.2017
Dnes jsme potkali celou smečku psů. Začalo to PRTem Hamleym a větší kříženkou jezevčíka, útulkačkou, která často utíká a majitelé už neví co s ní. Vydováděli se na louce a pak jsme pokračovali v cestě. Útulkačka se k nám po chvíli znovu přidala a to už k nám dorazil biewer Mike, který si jí nakonec i odvedl.
Chvilku na to jsme ještě narazili na merle čivavokrysaříka Harryho. Stavěli se proti sobě do "bojovné" pozice jako obvykle, takže jsem z toho neměla úplně dobrý pocit. Naštěstí se pákrát přečůrali a šli jsme.
Aby setkání se psy nebylo málo, ještě jsme potkali 12ti letého jezevčíka. Crazy se ho snažil vyprovokovat ke hře, ale jezevčík nevypadal moc dobře a na hraní zjevně neměl náladu. Jen přečůral Crazyho značky a šel si svou cestou.

08.02.2017
Procházky jsou z velké části čuchácí, ale oproti předchozím letům, přeci jen více spolupracuje. Po večerech má hodně hravou náladu, což je na něj hodně neobvyklé, ale je to super.

07.02.2017
Ranní procházka byla kratší, za to večer jsme si to užili. Potkali jsme jorkšírku Rory s jejím spolubydlícím frbulem. Crazyho nemá moc v lásce, ale dnes si pohrál s Rory a i když na něj frbul chrčel jako vždy, s naprostým přehledem ho ignoroval. Je to šikulka.

06.02.2017
Ráno jsme byli na delší procházce a večer jsme obešli celou ves. Venku jsme cvičili otočky a moc mu šly.

05.02.2017
V neděli jsem vzala s sebou na procházku foťák a Crazy se věnoval modelingu i venku. Nafotili jsme zatím dvě pinetky. Dost mu sluší. Když jsem fotila ještě pár fotek u baráku, přišli se na nás podívat ovce. Crazy si byl jednu očichat a když ho olízla, málem ho kleplo.
Po návratu jsem zase po hoodně dlouhé době vytáhla tunel. S mamkou jsme byly každá na jednom konci a posílaly si ho. Crazy se vyřádil a do večera padl za vlast.

04.02.2017
Opět jsme byli na delší procházce, byli jsme i na poli a opět jen díky protiskluzům. Od nás z baráku se bez nich prakticky nedá vylézt. Jsem zvědavá jak tohle náledí bude pokračovat dál.
Crazy je z toho už docela zhnusený. Když už je někde vyčištěno, je tam sůl nebo kamínky, což mu není příjemné. Led mu klouže a na sněhu je ledová krusta, která ho řeže do tlapek. Bohužel tu není nikde možnost kam jít, aniž bychom se něčemu z toho vyhnuli, tak po příchodu domů omyju packu, protřu indulonou a odpočívá.
Dnes ho čeká další focení pinetek a také bych chtěla nějaké fotky zveřejnit.

03.02.2017 - V zajetí ledu
Ještěže jsme se rozhodli koupit protiskluzy, když jsme s bráchou jeli na Silvestra do Sedmihorek. Dnes jsem je opravdu využila. Nedostala bych se bez nich ani na bus, na tož abychom s Crazym vyrazili na procházku. Takhle jsme se mohli cournout a i večer jsme mohli vyrazit na dlouhou procházku - obešli jsme celou ves a byli jsme i na poli. Bez protiskluzů, bych, ale většinu trasy nebyla schopná projít.
Také jsme za celou dobu potkali minimum lidí a když tak jen kolem náměstí, které je jako jediné vyčištěné.

02.02.2017
Ráno jsme byli na kratší procházce a ani večerní nebyla o moc delší. Střídavě pršelo a sem tam sněžilo a cesta byla dost uklouzaná. Jinak se dne nedělo nic zvláštního.
Mimochodem, začínají hárat fenky, takže se procházky značně prodlužují, byť co se týče vzdálenosti, jsou stále stejné.

01.02.2017
Venku vyhledával pamlsky a cvičili jsme otočky. Jinak se nic zvláštního nedělo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama