Dogshow Džbán 27.08.2016

28. srpna 2016 v 16:56 | Jana Š |  Výstavy psů
Včera jsem navštívila s Jindrou P. Krajskou výstavu psů. Počasí fotografování příliš nepřálo - slunce bylo ostré, stromy vrhaly stíny, což pro psy i vystavující bylo dobře, ale na fotografování to bylo peklo.
Fotografií (alespoň těch dobrých), proto moc nemám.
I tak si, ale myslím, že těch pár fotek majitelů psů na nich zachycených může potěšit.
Všechny mé fotografie jsou na mém rajčeti v albu Dogshow Džbán 27.08.2016.
Jindorvy fotografie najdete na jeho Dropboxu.

Na výstavu jsme přijeli včas a po tom, co jsem zjistila, kde jsou které kruhy, jsem se vydala na prostor za nimi, kde někteří z vystavovatelů trénovali nebo uvolňovali psy před výstavou.
Tam jsem nafotila přes 200 fotografií chodských fenek, které aportovali míček - nakonec jich zbylo něco okolo 100, ale i tak super.
Bohužel jsem kvůli tomu zapomněla na čas a prošvihla jsem většinu jorkšírů.
Po jorcích jsem se chvilku zdržela a u cane corso, retrívrů, australáku ... až jsem nakonec zakotvila u kruhu, kde mě čekali porceláni, vendééští baseti a chrti.

Když jsem byla u italských corsů, byla jsem svědkem vykázání diváků z Ukrajiny se psem s kupírovanýma ušima. Docela mě to překvapilo. Samozřejmě vím, že v propozicích je, že se kupírovaní psi nesmí zúčastnit a to ani jako "diváci", ale už jsem je viděla na několika výstavách a dalších psích akcí, kde to přesto nikdo neřešil (a v propozicích tento zákaz uvedený byl).
Takže za mě rozhodně palec nahoru.

I přes horké počasí a šílené světelné podmínky, jsem si akci moc užila a tak nějak zalitovala, že to s Crazym taky nezkusila. Na druhou stranu s tou jeho vybledlou barvou (po vykoupání má nohy prakticky bílé) by těžko nějakou šanci měl, tak zůstaneme u našich pochodů a sranda akcí.

Zábava před vystavováním


Tak si tak fotím aportující choďačky a najednou do mě někdo drkne. Málem jsem z něj dostala infakrt, ale byl krásnej :-D Asi australáček (ale možná borderka, protože pokud to není hubená borderka, tak od sebe tahle dvě plemena prostě nerozeznám :-( Majitelce se případně za popletení plemene omlouvám, každopádně je to krasavec. ) Fotografie: © Jindra Petřík

Nahotinky :-)

Italský corso pes

Jorkšírek

Dalmatin

Porcelánka z naší vesnice. :-) Občas ji i její psí kámošku )nebo je to možná sestřička?) potkáváme při venčení, ale holky jsou dámy a Crazyho si nevšímají.

Velký hrubosrstý vendééský baset - tito psi mě úplně okouzlili. Už jsem navštívila několik výstav, ale pokaždé jsem je nějak minula (buď jsem odcházela moc brzy, nebo přišla moc pozdě). Teď jsem je viděla prvně naživo a jsou fakt úchvatní.

Vendééské miminko


Irský vlkodav - Aragorna jsem prošvihla, tak jen vlkodaví slečna.

Šiperka

První setkání s lajkou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frisbeedogs frisbeedogs | E-mail | Web | 28. srpna 2016 v 17:44 | Reagovat

Ta porcelánka je naprosto okouzlující... Moc jich v ČR nevídám...

2 Marcela Marcela | Web | 29. srpna 2016 v 17:34 | Reagovat

Parádní pejsci, jeden hezčí než druhý!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama