Report - For Pets 2016

9. dubna 2016 v 13:26 | Jana Š |  Reporty ze psích akcí
For Pets sice není psí akce jako taková, ale i se psy má mnoho společného a tak ji zařazuji do této rubriky.
Ráno jsem s sebou vzala Crazyho do práce. Vzala jsem si půl den dovolené a tak jsme na výstavu vyrazili těsně před 11:00.
Na I.P. Pavlova jsme vyzvedli ségru, sedli jsme na metro a frčeli do Letňan.

For Pets bylo letos ve dvou halách 3 a 6. V první byli stánky a ukázky psích sportů, ve druhé byla výstavy králíků, morčat, falabell, Králičí Hop a umisťovací výstava koček + pár stánků patřící k útulkům.

Celkově jsme se ségrou fakt rády, že jsme měly vstupenky zdarma. Na rozdíl od předchozích dvou let, totiž stánky nebyli nic moc.
Přišlo mi, že většina stánků je buď s pelechy nebo s antiparazitiky, celkově mi jich přišlo méně než v loni a řada vystavovatelů se tvářila hodně zpruzele.
Zatímco loni byli všichni schopní do nekonečna vyprávět o tom co nabízejí, že už tomu šla člověku hlava kolem, teď jsem byla u stánku Frontline/Scalibor optat se na Frontiline Tri act a jediné co jsem z pána dostala bylo, že by měl být lepší než Frontline Combo.
Pokud stánek jen hlídal, bylo by fajn, kdyby řekl, že za chvíli přijde někdo, kdo podá více informací... pokud prodával pouze on, taky by snad více informací měl být schopen podat sám.
Jediný stánek, který byl fajn, jako každý rok, byl MAPES. Opět usměvavý lidé, kteří rádi poradí a doporučí.

Bioveta byla taky fajn, jen slečna tak nějak působila, že má vše naučené z paměti (no a nebylo to u jediného stánku) a když se člověk zeptal na něco jiného, zarazilo jí to :-D Ale nutno jí dodat ke cti, že rychle získala ztracenou sebejistotu, a zvládla to.

Když to shrnu, tak letos ve mě ani v ségře For Pets nezanechal pozitivní dojem. Přišlo nám toho málo, vystavovatelé se tvářili otráveně (v loni jsme byli ve stejný den i čas) a celkově ta atmosféra byla taková ... zvláštní. Doprovodný program se nám, ale líbil. Dogfitness od Haf Bez Obav bylo samozřejmě super, jak jinak :-)
Zvířátka se nám taky moc líbila.

Z nás tří byl nadšený jen Cazy, který si tam očichal spoustu psů a byl pochválený od jedný paní, že je na něm vidět, že je vychovávaný jako pes a ne jako děcko, jak takový mrňousové často bývají. Což mě samozřejmě potěšilo :-)

Nakoupila jsem mu alespoň pár sušených masíček od Salače, jicny od Mapesu a Frontline Tri Act. Ovšem kdybych nebyla už po čtení recenzí na netu rozhodnutá si ten Frontline vzít, tak bych ho po přístupu pána nekupovala.

PS: To, že jeden ze stánku prodával téměř rok prošlá odčervovadla aniž by na to upozornil, taky nebylo úplně košér.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frisbeeteam Frisbeeteam | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 18:54 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že jsem na For Pets letos také jako vystavovatel, a to pod firmou PetCenter, ráda bych vysvětlila, proč jsou někteří vystavovatelé tak otrávení, jak píšeš. Letošní organizace pořadatele For Pets je totiž naprosto příšerná, my jakožto vystavovatelé, jsme nedostali žádné informace, pouze ty, o které jsme si sami požádali, a nikdo defakto nic nevěděl. Proto se na toto musím koukat trochu více lidštěji, protože já jsem z místní organizace byla též velmi otrávená. Naopak mně se jinak For Pets líbil. O tom ale až v pondělí ve článku :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama